Home

Paseni konicku hlava na jednu stranu

Paseni konicku hlava na jednu stranu. Posted by Ondra 2016.11.23 Leave a comment Paseni konicku hlava na jednu stranu, po narození může novorozenec jednu stranu preferovat, Při pasení drží hlavu na stranu - Diskuse - eMimino Pokud správně nepracují svaly, které se podílejí na prvním vzpřímení, dochází k odchylkám v psychomotorickém vývoji. Miminko je nestabilní, stáčí hlavičku, tělíčko a padá k jedné straně. Nadzvedává od podložky jednu nebo obě ručičky, přetrvává pěst v dlani. Těžiště je na bříšku. Nožičky zvedá od.

Paseni konicku hlava na jednu stranu, po narození může

Pasení koníčků, První vzpřímení, Záklony u dětí, Dráždivé

1. Na jednu stranu, s tímto přístupem bude náš pes více sebejistý a nezávislý, na stranu druhou, tím že nás pokaždé neuslyší ho naučí, aby nám věnoval více pozornosti. Pokud spojíme slovní povel s gestem nebo jiným pohybem, pes si povel poté v této podobě vštípí; pokud pak dává dostatečně pozor, může stačit.
  2. Dítě by při pokládání na bříško nemělo být hladové nebo unavené. Na druhou stranu také není vhodné pokládat dítě na bříško bezprostředně po jídle. 5. Zkuste ho zabavit. Pokud dítě začne plakat, zkuste ho nejdříve nějak zabavit, a až pokud to nepomůže, pochovejte ho v náručí
  3. Díky získané opoře se může hlavě dítěte otáčet asi o 30° na každou stranu, čímž se mu dostává nových podnětů. Jak cvičit správné pasení koníčků. Pevná podložka je základ. Vhodný třeba stůl s položenou dekou - zvláště v počátcích pasení totiž dítě ještě neumí odhadnout své síly a hlavičkou se.
  4. jo a ještě s tím točením na jednu stranu, my jsme to rozcvičovaly, ale ona točila hlavu na jednu stranu i na zádech, no prostě pořád. Když začínala pást tak i tu hlavu zvedla spíš jakoby na jednu stranu, ale jak si posílila svaly tak to zmákla hezky středem

Jednostranné pasení koníčků - zkušenosti - Modrý koní

1. Po narození může novorozenec jednu stranu preferovat, ale to by během měsíce nebo nejpozději do 6 týdnů mělo odeznít a dítě by mělo hlavičku přetáčet rovnocenně z jedné strany na druhou. Dítě je opřené o předloktí, má sklopenou pánev, takže zadeček má přitisknutý na podložce, nesmí být ve výšce. Hlava.
  2. ky, v jedne knizce jsem cetla ze kdyz dite pase konicky a pritom prepadava na jednu stranu je to znamka nerovnomerneho vyvoje
  3. ka neaktivní, přeberou svaly už od pračlověka geneticky silnější. Poté mohou ma
  4. Co dítě, to originál Naše malá už od narození hezky držela hlavičku, koníčky začala pást ve 2 týdnech, ve 3 měsících se otáčela na bříško i zpět - ale jen na jednu stranu, na druhou o měsíc později. Kamarádka má holčičku 6 měsíců a otáčí se zatím jen na bříško

Nebo pokud neotáčí hlavičku na jednu stranu, hned po cvičení by měla být rotace o něco volnější. Cvičit je potřeba čtyřikrát denně. To je poměrně náročné a je nutno začít už brzo ráno, aby se to do večera stihlo. Večer již bývá dítě unavené a cvičení bývá méně kvalitní Odpověď odborníka na otázku čtenářů webu Maminka.cz: Pasení koníčků. Klikněte a dozvíte se víc Dobrý den pane doktore, chci se zeptat na pasení koníčků u 10-ti týdenního dítěte. Dcera se začínala zvedat již po šestinedělí, teď se již docela zvedne hezky, ale jakoby se opírá o jen jednu ruku a zvedá se tedy nakřivo k jedné straně. Někdy až přepadne na bok. Řešil byste to již teď nebo počkat do tří měsíců,kdy by koníčky měla zvládat Dobrý den paní doktorko Chtěla bych se vás zeptat na moji 2,5m dcerku.Poslední týden se začala dívat pouze doprava,ale na levou stranu se v pohodě otočí.To jo.Je to v pořádku?Nenalákám ji na žádné zvuky....otočit se doleva.A když je na bříšku,tak jsem si dneska všimla,že levou ruku má do strany rovně nataženou (plave s ní) a dívá doleva a pravou ruku má krásně. Peti, ja mam pocit,ze hrozne velkou ulohu hraje matcina intuice. Jestlize mi Matysek neotacel hlavicku na jednu stranu ani ve trech mesicich a pediatrovi se do zdalo v poradku, tak nam urcite ne. Hrozne moc take zalezi na neurologovi,ten by mel poznat,kdy je potreba a kdy neni cvicit

Pokud máte obavy, nechcete miminko na bříšku spát přes den, kdy ho můžete sledovat. Pro lepší pocit si pořiďte monitor dechu. Tak jako u jiného vývoje, je symetrie nejdůležitější. Proto pokud pozorujete, že se miminko otáčí nebo dívá jen jedním směrem, motivujte ho na stranu druhou zaměřená na sdílení fotografií a videí. Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů. info@rajce.net Partneři. 1 232 964 | 1 188 154 522 Provozovatelem webu rajce.idnes.cz je společnost MAFRA, a. s., Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00, IČO: 45313351 Přihlásit se. Už při běžné prohlídce ale fyzioterapeut třeba vidí, že pacient na jednu stranu neotočí krk tolik jako na druhou, přitom si to sám neuvědomuje. Jak pomůže fyzioterapeut. Nejdřív vyšetří celý pohybový aparát. Projdete se, ohnete se, předvedete stoj. Tím se zhodnotí takzvané pohybové schéma a možné patologie pohybu

Tak jí nedávali, a pak museli cvičit Vojtovku, protože malá padala na jednu stranu. Vím, že je to někdy těžké, nechat dítě pobrekávat, ale je to nutnost Náš syn zase ječel, že nedosáhl na hračky, tak jsem mu je pořád podávala a on se nechtěl otáčet. Jakmile mi to kamarádky poradily, zredukovala jsem hračky na pár. Na svět přišla císařským řezem po tom, co se ji nepovedlo vytlačit, protože byla koncem pánevním a nějak se nejspíš zasekla. Upřednostňovala jednu stranu a když ji dala MUDra na koníčka, tak se vyhnula a koukala jen jedním směrem. Chodili jsme na fyzio, ale ta paní byla dost neschopná, tak jsme cvičili i sami Na zemi se přibližně 3 týdny přetáčí sama na bříško, vždy přes pravou stranu (přes levou to zkouší jen výjimečně a přetočí se jen s pomocí), z bříška na záda se přetočí spíš omylem než schválně. Na bříšku se pořád snaží jako by chtěla někam dolézt a otáčí se dokola (jde jí to jen pomaličku) Pozor na asymetrii. Podle doktorky Kleplové by zdravé dítě nemělo mít problém provádět popsané cviky, protože se jedná o přirozené pohyby. A radí, aby rodiče sledovali, jestli novorozenec nepokládá hlavu stále na jednu stranu, což se může projevovat již od tří týdnů. To může být základ asymetrického vývoje Moje dítě se přetáčí jen na jednu stranu. Moje dítě nechce spát na zádech. Moje dítě se nechce plazit. Moje dítě upřednostňuje jednu stranu a zaklání hlavu dozadu. Moje dítě používá pouze jednu ruku. Moje dítě má křivou lebku. Moje dítě má potíže s usínáním. Moje dítě spí neklidně a probouzí se s výkřike

S pasením koníčků u miminka nespěchejte

1. Držení hlavičky Dobrý den.Mám jeden velký dotaz.Mám 6týdenního chlapečka a stále má obrácenou hlavičku na jednu stranu.Už tedy obrací hlavičku na obě strany,ale na téhle spí a líbí se mu na ní víc.Doktorka říkala,že by mohlo dojít ke zkrácení šlach na krku.Slyšela jsem,že takový případ by nastal kdyby měl hlavičku jen..
  2. Pokud je nenarozené dítě v nesprávné poloze, hlava a krk jsou v nepřirozeném oblouku, mohou se u dítěte projevit příznaky KiSS syndromu, uvedl Biederman ve své publikaci Kiss-Kinder. Děti s KiSS syndromem jsou citlivé na doteky, často pláčou, spí šikmo, hlavu otáčí pouze na jednu stranu
  3. Na zádech dítě zaujímá tzv. asymetrickou polohu, která je typická do 3. měsíce věku. Pokud je poloha dítěte hlavičkou doprava, bude i jeho bříško natočeno na tuto stranu. Hlavička je v mírném záklonu a úklonu, stejně tak jeho pánev je nakloněná na jednu stranu a je vystrčená zadečkem vzhůru
  4. lávové kameny s ohřívačem: Asymetrie dětské hlavy. Tvar hlavy u dítěte - poradna, diagnózy - Tvojedoktorka. Tvar hlavy u dítěte Chtěla bych se zeptat do kdy se dětem mění tvar hlavy.Dcera 6 let má na levé straně nad okem větší čelo jakoby bouli a má tam i dost modrých žilek.Ráda bych se zeptala zda může mít takto asimetrické čelo.
  5. měsíc - zdravé dítě - asymetrickým rozložením končetin, hlava otočená na jednu stranu, horní a dolní končetiny v extenzi na té straně, kde je obličej. 3. měsíc - leží v poloze naznak převážně již v symetrické poloze, ručičky otevřeny, příprava na pozvolných úchyp, brouká s
  6. Až nyní mi došlo, že jsem příliš na přítele tlačila, byla naštvaná a nevážila si vztahu. Nevěřil,že bych si toza měsíc nerozmyslela.Řekl, že že už je toho na něj moc, jako kdyby byl naštvaný, ale přitom mu už vše bylo jedno. Na jednu stranu byl z toho strašně špatný, nevěděl jak ven
  7. Přihouknu podruhé hlasitěji, Ares koukne na mě jak na magora a jde zase na druhou stranu. A moje hlava nic, přitom toho šikulku znám a vím, že mi tak říká, že jsem úplnej vůl! Tak houknu ještě dvakrát a teprve potom mi to došlo!!!!! Ares jde bobře, jen já mu dávám povel na druhou stranu

Diskuse - Rodina.cz. -paseni konicku-prepadavani na stranu (az na zada) z polohy na brisku-nedrzeni hlavicky a dalsi. Cocky: tvuj radoby s nadhledem komentar mne nadzvedl, protoze bych nerada, aby ukonejsil k vyckavani maminky, ktere maji s ditetem problem. Protoze Vojtovka ma nejvyssi ucinnost, kdyz se zacne co nejdrive po objeveni problemu taky dobrý :) nám nejvíc jde slalom mezi nohama :) otočku taky zvládnem ale jen na jednu stranu..pac a sud jsem za živýho boha nenaučila, bojí se překulit na záda přitom když spí, tak je na zádech v jednom kuse my právě ted na takhle kravinky nemáme moc čas, poslední měsíc trénujem postoj na výstavu a to mi dá psychicky. Poptávka: Dobrý den, mám 9ti týdenní miminko - holčičku. byly jsme na vyšetření u fyzioterapeutky s tím, že nás tam odeslala dětská lékařka. Holčička se jí při zkoušení pasení koníků v 6ti týdnech po krátkém držení překulila na pravou stranu. po prohlédnutí fyzioterapeutkou - praktikuje Vojtovu metodu konstatovala, že holčička má mírnou asymetrii - podle. Podobně na mokro zareagovala plocha tvořená vrstvou hrubého štěrku s lomovým prachem na povrchu. Koně na ni na kopytech natahali z pastviny trochu bláta, takže v suchu to vše vypadalo skoro jako beton posypaný sem-tam makadamem, v mokru zůstávala nahoře velmi nízká vrstva bahýnka Chcete, aby vaše dítě milovalo pohyb a dobře prospívalo? Nejjednodušším způsobem je začít s ním cvičit již od miminka. V prvních měsících samozřejmě ještě nejde o žádnou gymnastiku, ale dáte dítěti dobrý základ

Při pasení drží hlavu na stranu - Diskuze - eMimino

Na konci 3. měsíce se některým dětem již podaří nabízenou hračku uchopit oběma rukama. Když dítě zafixuje hračku zrakem, můžeme s ní zkusit pomalu pohybovat na jednu stranu a pak zase zpět do středu a pokračovat na druhou stranu a lákat tím maličké, aby pohyb hračky sledovalo očima i hlavičkou Paseni konicku hlava na jednu stranu. Computer mcl brno recenze. Pinta litr. Problémy se vstáváním. Ženy cz. Listopad listopad lísteček mi na dlaň spad. Columbus octavia 3. Muškátový oříšek cena. Projekční plocha. Oblek pro ženicha cena. Základní informace. Přihlásit se; Čeština pro WordPres 1. Aspoň na začátku výcviku by mu měl zajistit prostředí, kde nebude kůň rušen vnějšími podněty a bude se moct soustředit na lonžujícího. Koně se od přírody dokážou poměrně málo soustředit na jednu věc. Je to logické Neměla jsem zvládnuté zastavení, alespoň na 90 % J, zpomalení nefungovalo, Arisa měla oblíbenou jen jednu stranu obíhání ovcí a donutit jí oběhnout ovce po směru hodinových ručiček, byl v podstatě nadlidský výkon, no a teď nás čekala veliká dřina Nejdříve napíši svůj pohled na toto úžasné plemeno, ovlivněný především Bonym a Rikky. hyperaktivita, nadšený do všeho co nepřechází ve stereotyp, lovec celou svou bytostí, citlivý, rychlý, mazel ulízanej, na jednu stranu pevný v nervech, na stranu druhou hrozný cíťa, co nic neustojí - záleží to na tom konci vodítka, co není karabina, chytrý, má vlastní.

Naučte dítě pasení koníčků - pomáhá to při vývoj

Ach Jo člověk se zeptá na jednu stručnou otázku a vy do toho začnete motat ,že se psovi nevěnuji. Moje otázka zněla od kolika stupňů - stěně BOC nemůže být venku na zahrade když má zateplenou boudu pod pergolou a je zvykla od malá být venku. že mu k těm uším ještě doroste i hlava :)) 1 hlas Kvalitní příspěvek. jedno dítě je rybář a postaví se na jednu stranu herní plochy. Ostatní děti jsou rybičky a jsou na druhé straně. Rybář zvolá: Rybičky, rybičky, rybáři jedou! a rozběhne se směrem k rybičkám, nesmí se vracet. Má za úkol během cesty na druhou stranu plácnutím pochytat co nejvíc rybiček · hlava je na středu, není záklon ani úklon, volně se otáčí na obě strany bez nutnosti pohybovat trupem · hraje si s ručičkami, zraková kontrola se podílí na cíleném uchopování, ruka začíná uchopovat hračku nabídnutou ze strany, přes svoji malíkovou stranu dlan Jenomže na druhou stranu v systému není tolik peněz, aby se o každého člověka mohli starat doma dva doktoři a čtyři sestřičky a pomáhali mu v lese sbírat houby a doma namotávat vlnu do klubíček a jednak Tvůj subjektivní dojem, co pro Tebe je z dlouhodobého hlediska nejvýhodnější, nemusí být nutně správný Na začiatok sa poďme trochu pohrať so slovami. Samo-správa. Sám sa spravujem. Spravujem správne. Podľa práva a pravdy. Prvý a pravý - pravda je prvotná - je len jedna, tak ako skutočnosť je len jedna. Je na ňu veľa pohľadov. Veľa názorov dopĺňa celok pravdy

Nedostatesne drzeni hlavicky a paseni koniku ve 3 mesicich

Takhle to vypadá, že těch aktivit máme hrozně moc a na jednu stranu to je i pravda, avšak to, čím se chceme zabývat pořádně, tak to tak také děláme. Canicross, kolo a koloběžku provozujeme spíš pro udržení kondice a to ostatní z důvodu, aby měla Trinity občas změnu a ona si o to pak i sama řekne Dítě by proto do tří měsíců věku mělo strávit v poloze na břichu pouze nezbytně nutnou dobu - chvilku při koupání, přebalování nebo během prohlídky u lékaře. Až mezi 12. a 18. týdnem života miminka dochází k synchronní aktivitě jeho hlubokých svalů od krční po bederní páteř a souhře přímých a šikmých břišních svalů Plavání kojenců Praha 9 Běchovice. Absolvujete současně i jiné aktivity s dítětem Pokud ano, napište prosím jaké V této otázce jsme dostali odpověď asi jen poloviny plavání kojenců Běchovice respondentů a je trošku zklamáním, dotázaných uvádí hudební průpravu, pak další pohybové aktivity. Doporučili byste kurzy plavání Praha 20 kojenců a batolat vašim. - je stabilní a nepřepadává na stranu Co je špatně: - při zvedání hlavičky se dítě asymetricky opírá o ruce, nebo jen o jednu ruku a zatěžuje více jednu polovinu těla - přepadává (přetáčí se) z polohy na břiše na bok nebo přes bok na zád

Motorický vývin dieťaťa zahŕňa postupný rozvoj jemnej aj hrubej motoriky. Zásadný je prvý rok života dieťaťa. Tempo motorického vývinu je veľmi individuálne. Existujú síce tabuľky motorického vývinu, ale je potrebné si zapamätať, že prirodzený fyziologický rozdiel v dosiahnutí vývinových míľnikov je plus mínus 1,5 až 2 mesiace HLAVA III Různá ustanovení Čl.5 Pro možnost využití výhod podle této přílohy: a) dopravní prostředky k obchodnímu použití musí být evidovány na jiném území, než je území dočasného použití na jméno osoby se sídlem nebo bydlištěm na jiném území, než je území dočasného použití, a musí být dovezeny a.

Seriál o manipulaci s miminky: Díl II

Kvalitou tedy nedosáhl ještě 5 měsíců (4,5 je počátek přetáčení a na jednu stranu vlastně tento pohyb ještě není dokončený. Magdaléna : Dobrý den, trochu odbočím od lezení, to nás teprve čeká:) chtěla bych se zeptat, dcera necelé 3 měsíce..zdá se mi, že začala preferovat jendu stranu, hlavně při pasení. Z nuly na sto za vteřinu! Laekenoise alias lakeňáka jsme s manželem poprvé potkali na tréninku záchranářských psů, kterému se věnujeme. Arsa, máma naší Adélky, se mi vždy líbila svým nadšením pro práci, výdrží a nasazením, ale i tím, že byla kontaktní k lidem a v neposlední řadě doslova děsivě krásná Sudí hráči tvoří jednu stranu, liší druhou. Losem se rozhodne, která strana začne na metách (vyhodí se peníz do výše-hlava, orel). Každá strana má kapitána, který určuje, v jakém pořadí spoluhráči nastupují do hry. Určí se 4 mety do Čtverce asi 5 - 6 kroků od sebe vzdálené. Hrát může 6 - 12 hráčů

Video: Základní polohy cvičení Vojtovy metody - FYZIOklinik

Pokud rozeberu paseni konicku tak tam mame taky problem. Mala mela kdyz se narodila tu klicni kost zlomenou a cvičit jsme mohli az od 4 tydne, ze zacatku byla skvela sikovna. Malý tréninuje přetáčení, na jednu stranu se mu to párkrát povedlo, nebo hodí nohou a je na boku a nejde mu dotočit,ale zkouší to. žd. Anetta Vloženo 09. Pojďme se na chvíli podívat na jednu z jejich bojových výprav a to do Říma v roce 387 př.n.l., tak jak ji popsal římský spisovatel a historik Livius. historii na stranu Říma a tak se kupříkladu u zápisků jiného dějepisce té doby - Diodóra, dozvídáme že to nebyli vyslanci, ale v podstatě vojenští zvědové, kteří.

PASENÍ ZÁKLADNÍ CVIKY - zjbonda

Vnímání obrazu narušuje vždy po několika vteřinách přechod z pohledu na jednu stranu pobřeží na stranu druhou. Rytmus panoramatické jízdy určuje střih. Dvanáctiminutový snímek zve na experimentálně zachycenou tradiční cestu lodí ze Staré Havany do Casa Blancy.DETAIL:Šum mořských vln. Oko kamery mění úhel pohledu Kůň přijde na přilnutí a je připraven se natáhnout, kdykoli mu nabídnete delší otěž. Tak je to správné. Co se týče protažení, není to to stejné jako strečink v hodinách gymnastiky, když opřete jednu nohu o lavici a položíte se na ni trupem, abyste si co nejvíce protáhli svaly Tyto kelpie mívají pálení okolo očí, na nose, na lících, na spodní straně krku a hrudi, na nohách z vnitřní strany stehen a na spodní straně ocasu. Jejich srst je kratší a hlava má odlišný tvar. Výstavní kelpie (tzv. show kelpie) jsou šlechtěné především na exteriér a bývají jednobarevné. Mají zpravidla. Na závodech nebo na dostizích je lepší vyzbrojit se větší paměťovou kapacitou a počkat si v klidu, až na prohlížení stáhnutých fotek, byť bychom měli většinu záběrů smazat. Vše je o tréninku a je lepší si v klidu své chyby prohlížet a uvědomit si je doma, než zbrkle problikávat editování fotek v mezičase Hned za vjezdem do rezervace se mezi akáciemi prochází nádherná žirafa. Na nedaleké pláni se pase stádo impal, kousek od nich si na nevysoké trávě pochutnávají dva nosorožci. O pár set metrů dál se povaluje stádo buvolů. Zebry a prasata bradavičnatá se zdají být skoro všude a pokud má člověk trochu času, není problém vidět slony, hrochy nebo lvy

5 tipů, které pomohou vašemu miminku pást koníčky

Na oblibě plemeno získalo v 60. letech 19. století, kdy se o kólie zajímala sama královna Viktorie. První chovatelský klub pro kolie byl založen v roce 1885. Na počátku 20. století byla kolie i oblíbeným pracovním psem, využívala se jako pastevecký, ale v některých zemích i jako policejní pes Kvalitní granule mají na prvním místě ve složení maso, pokud je v syrovém stavu, tak musíte počítat s tím, že při jeho zpracování se skutečný objem zmenší tak na jednu třetinu. Dále se zaměřte na granule s nízkým obsahem obilovin nebo zcela bez obilovin, ty jsou totiž jedním z nejčastějších alergenů a. Během tří let na cestách nebyla nouze o dramatické i tragické okamžiky a zpět do vlasti se vrátila až v době, kdy si lidé v Československu užívali čerstvý závan demokracie. Jedinečný vůz s logem Tatra mohli obdivovat lidé v 67 zemích na šesti kontinentech. O tom, jak putovaní tatrovky probíhalo, ví však málokdo A teď máme zkouškový, takže jsem ve škole málo. V ten PÁ jsem byl jen v učebně na netu, takže mi ani nevadilo, že je tak pozdě. Svoje PC na koleji nemám, mám ho letos doma. Jinak na některá přednášky jsme se vyloženě těšili, to když tam po nás byly holky z ekonomky. Hlavně při vyšších teplotách jsem se těšil :

Jak cvičit správné pasení koníčků - Rodicka

Na druhou stranu extrémně osobitých filmů je poskrovnu a zajisté si své fanoušky, obzvláště z řad milovníků béčkových hororů, bez problémů najde. Hlavní postavou tmavého příběhu je Martin Verner (zajímavý Jan Dolanský), lhostejný skeptik

• Tiskárna tiskne žlutě.
  • Mafra.
  • Regionální televize vsetín.
  • Bazalkový dresink.
  • Odpor k matce.
  • Hyperkeratóza mandlí.
  • Je normalni mluvit sam se sebou.
  • Tipsport plna verze.
  • Samonivelační stěrka bauhaus.
  • Netradiční meruňkový džem.
  • Jugoslávie rozpad.
  • Ryanair zakaznicke centrum.
  • Krém na pigmentové skvrny na tváři.
  • Galerie tetovani na predlokti.
  • Juráčkovy deníky.
  • Rwanda počet obyvatel.
  • Kostarika dovolená.
  • Atorvastatin zkusenosti.
  • Gitlab install specific version.
  • Citronka rauch.
  • Lonicera henryi wiki.
  • Nejde přehrát video v prohlížeči.
  • Hnede vlasy ombre.
  • Hamiltonovská kružnice.
  • Hravé učení heureka.
  • Aukce bouraných motocyklů.
  • Řecko all inclusive 2019.
  • Sleva v den narozenin.
  • Jimmy choo boty cena.
  • Jak funguje erecept.
  • Obraceny.
  • Streptococcus agalactiae v pochvě.
  • Kočárek chodítko 2v1 smoby minikiss.
  • Wrangler košile.
  • Monikou koblížkovou.
  • Free cut.
  • Vyšší odborná škola uměleckých řemesel.
  • Jak nabrat objem na zadku.
  • Rakouští čerti 2017.
  • Hublot praha.
  • Svetr s kulatým sedlem.